Newsletter / Odběr novinek


TOPlist

Automaticky vytvořený koncept

Sobota:

Den jsme začali naší oblíbenou rozcvičkou. Po dobré snídani nás čekala poslední procházka po okolí našeho hotelu a také poslední návštěva tolik oblíbeného krámku. Překonávali jsme nástrahy, které si pro nás drak připravil. Vše jsme hravě zvládli a dostali se tak do cíle, kde nás čekal obídek. Polední klid trávili děti na svých pokojích a balily si věci domů.

Následoval turnaj ve stolním tenisu v herně a malá kopaná na hřišti venku, kde týmy mohly získat další dřeváky do celotáborové hry. Úžasný kousek se povedl červeným „Lovcům draků“, když se jim znovu podařilo naleznout dračí vejce jako každý den – neuvěřitelné. To dnešní bylo schované v truhle plné sladkostí. Poté nás pozval TK Scratch do tréninkového stanu na ukázku svého vystoupení, moc se nám líbilo – hlavně klukům :-). Den jsme zakončili nástupem a vyhlášením vítězů soutěží, které jsme v průběhu tábora vyhlásili.

Tábor se povedl, děti se naučily hodně o tom, že každý je jiný, ale každý má své přednosti. Máme radost, že se děti navzájem podporovaly, velcí pomáhali malým, silnější zase slabším, a každý měl v oddílu své důležité místo. Těšíme se na příští rok!

Fotografie můžete shlédnout na: https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/5432306.Spřátelené weby, podporovatelé a sponzoři

Comments are closed.