Newsletter / Odběr novinek


TOPlist

Kalendář akcí

Dub
18
Čt
Dance Děčín 2019 v Armex Sportcentrum - Maroldovka Děčín (basket hala)
Dub 18 @ 10.00 – Dub 19 @ 22.00

Celorepubliková nepostupová taneční soutěž pro kategorie tanec a mažoretkové formace.

TANEC – čtvrtek
propozice (formát ODS, OpenOffice – Calc)
přihláška – online

MAŽORETKY – pátek
propozice (formát PDF)
přihláška – online

Dub
27
So
Anime Jikan 2019 v DDM Děčín Teplická - směr ZOO vedle Synagogy
Dub 27 – Dub 28 celý den
Anime Jikan 2019 @ DDM Děčín Teplická - směr ZOO vedle Synagogy | Děčín | Česko

Otevřená akce s anime tématem, hrami, programem pro děti, mládež i dospělé.
Mimo základní sekce, kde si budou moci návštěvníci vyzkoušet Kinekt, taneční podložky, konzolové hry či hry deskové a karetní, najdou u nás program speciální, jako soutěže, hry o ceny, NekoCafé, přednášky a workshopy apod.
Na akci je jednotné vstupné a po jeho uhrazení je vše přístupné zdarma (samozřejmě s vyjímkou občerstvení a prodejních upomínkových předmětů a případných prodejců). Pro nováčky akce funguje tak, že prakticky vše co na akci bude je možné si kdykoli vyzkoušet, zahrát, účastnit se turnajů a soutěží.

Program a jeho konkrétní podoba je v řešení až do zahájení akce a jeho finální podoba bude známá až opravdu těsně před zahájením.

Prozatím prozradíme, že poprvé bude Jikan laděn do jednotného tématu a to prostředí elfů. Letošní tématický ročník z hlediska všeho elfského mají na starosti Koulák a Iroci.

AKTUÁLNÍ INFORMACE A PODROBNOSTI:
https://www.facebook.com/events/1170251649794181/

AKTUÁLNÍ PROGRAM:
www.animejikan.cz

————————————-
Organizační informace:
Vstupné: 30 Kč
Spaní v místě: od cca 22:00 budou vyhrazeny prostory pro ty, kteří nevydrží být vzhůru přes noc (vlastní věci na spaní si vezměte – spacák, karimatka), počet míst je omezen, ale většinou se lidé vždy nějak porovnali
Občerstvení: bude zajištěn prodej základních životaudržujících potravin 🙂
Šatny: samoobslužné šatní skříňky, bez ramínek a vešáku. Zdarma. Při ztrátě klíče poplatek 50 Kč za otevření.
————————————-
OTEVÍRACÍ DOBA
sobota 10:00 – 21:00 (bez věkového omezení)
sobota 21:00 – 10:00 neděle / přes noc POUZE PRO 14+ LETÉ
Pro účast nezletilých ve večerních hodinách po 21:00 je nutný souhlas rodiče napsaný na papíře s telefonním kontaktem na rodiče a podpisem viz níže.
Večerní účast mladších 14 let pouze po domluvě….v případě schválení je nutná účast dospělé osoby, která za tohoto člověka bude zodpovídat a dohlížet.
————————————-
INFORMACE PRO RODIČE:
1. v místě akce platí zákaz alkoholu a tabákových výrobků a je dohlíženo na obecnou bezpečnost a chování návštěvníků v prostorách akce
2. vstup do budovy je otevřen po celou dobu konání akce a to takto: sobota 10:00 – 21:00 otevřený vstup/výstup z budovy
sobota 21:00 – 10:00 neděle / přes noc zavřený vstup/ otevřený výstup hlídaný…to znamená, že i v noci může kdokoli opustit akci, jelikož z důvodu bezpečnosti nelze východy uzamknout. I přes tato opatření organizátoři akce neručí za nikoho, kdo opustí akci, ani v případě nezletilých…pokud tedy neveříte Vašemu dítěti, že přes noc zůstane na akci a nebude se toulat Děčínem, nepouštějte ho na noční část akce!!!
3. na akci je zajištěn zdravotnický dohled
4. KAŽDÝ ÚČASTNÍK ZODPOVÍDÁ SAM ZA SEBE – zejména pokud rodič povolí účast nezletilého dítěte přes noc, organizátor nijak pohyb dětí neomezuje a pokud se dítě rozhodne o půlnoci odejít do města, nebude mu v tom bráněno!!!! Program akce je záměrně stavěn tak, aby mezi 10 – 20 hodin proběhly hlavně části atraktivní pro děti, po 20 hodině je program většinou pak volnější, vhodný spíše pro mládež a dospělé
5. V případě, že jste rodič a potřebujete doplňující informace, pište na animejikan@ddmdecin.eu nebo tel 724 882 505 – Miroslav Lochman
————————————-
Propustka pro nezletilé 14+ účastníky na pobyt přes noc – nutné mít s sebou:
= rodiče prosíme, aby nezletilému napsali na papír potvrzení, že dítěti dovolují být na akci přes noc + své telefonní číslo, pokud by bylo třeba rodiče kontaktovat.

VZOR potvrzení: „Můj syn Jan Novák může být na akci Anime Jikan 2019 přes noc. Tel: 123 456 789“ + podpis
————————————-
Propustka pro mladší 14 let na noc – nutné mít sebou:
VZOR potvrzení: „Můj syn Jan Novák může být na akci Anime Jikan 2019 přes noc a po dobu účasti s ním je plnoletý doprovod Marcel Vopršálek (či starší sourozenec) . Tel: 123 456 789“ + podpis
————————————-
ALKOHOL
= není tolerován. V případě zjištění aktivního užívání, distribuce či jeho nabízení a propagace bude zabaven či bude účastník přímo vykázán z akce!!!
————————————-
KUŘÁCI (cigarety či vodní dýmky apod)
10:00 – 21:00 = na území DDM zákázáno. Za plotem budou připraveny plechovky, tam je možno mimo území DDM si zapálit…vajgly ale prosím vyhazovat přímo do plechovek, nerad bych to jako každý rok zametal. 
21:00 – 8:00 = v řešení, možná uděláme kuřáckou zonu u hlavního vchodu i pro dýmkaře (brány ale budou uzavřeny a stále platí zákaz alkoholu a upozorňujeme na 22:00 a noční klid.)
JAKÉKOLI PORUŠENÍ NAŘÍZENÍ = VYLOUČENÍ Z AKCE
————————————-

Případně dotazy pište animejikan@ddmdecin.eu

Mitsuo, hl.org
Koulák a Iroci, orgové tématu

Kvě
18
So
Mladé Labe 2019 v Smetanovo nábř. Děčín (pod Zámkem)
Kvě 18 @ 10.00 – 16.00

Mladé Labe 2019
Dům dětí a mládeže si pro vás i letos připravil oblíbenou akci Mladé Labe, která se odehraje na Smetanově nábřeží pod zámkem tuto sobotu 18. května v čase 10 – 16 hodin v rámci Městských slavností Děčín. Co na návštěvníky čeká v letošním ročníku? Prezentace DDM a jiných organizací. Vše je aktuálně v řešení, podrobný rozpis doplníme později 🙂

Stánky s občerstvením
Pódiová vystoupení
Soutěže, hry a pouťové atrakce

… a mnohem více
Doufáme, že nám vyjde počasí

VSTUP NA CELOU AKCI JE ZDARMA (s výjimkou stánkařů, pouťových atrakcí a jízdy na koních)

 

Čvc
13
So
Letní tábor Falcon – „Space Quest“ v RS Babočka
Čvc 13 @ 9.00 – Čvc 23 @ 16.00

Zveme všechny dobrodruhy na letní táborovou vesmírnou akci s LT Falcon. Kvalitní, školený a zkušený tým vedoucích provede malé astronauty hvězdným systémem, naučí něco nového a zajistí kopec zábavy. Děti se promění v posádky, budou létat z planety na planetu, těžit nerosty, zkoumat, bádat a snažit se být těmi nejlepšími. Tábor je chatkový včetně povlečení, peřiny a polštáře, strava 5x denně,  pitný režim, program a materiál v ceně. Více informaci na výše uvedených kontaktech.

Pro přihlášení je třeba vyplnit poptávkový formulář https://goo.gl/forms/bRVAhoYoMM8jqEfl1 nebo nás kontaktovat na falcon@ddmdecin.eu, tábor je téměř obsazen a nelze ubytovat dle věku každého nováčka, musíme nejprve ověřit, že bude pro nováčka místo na některé z chatek.

Srp
18
Ne
Letní tábor Falcon – „Space Quest“ v RS Babočka
Srp 18 @ 9.00 – Srp 28 @ 16.00

Zveme všechny dobrodruhy na letní táborovou vesmírnou akci s LT Falcon. Kvalitní, školený a zkušený tým vedoucích provede malé astronauty hvězdným systémem, naučí něco nového a zajistí kopec zábavy. Děti se promění v posádky, budou létat z planety na planetu, těžit nerosty, zkoumat, bádat a snažit se být těmi nejlepšími. Tábor je chatkový včetně povlečení, peřiny a polštáře, strava 5x denně,  pitný režim, program a materiál v ceně. Více informaci na výše uvedených kontaktech.

Pro přihlášení je třeba vyplnit poptávkový formulář https://goo.gl/forms/FA1x7uyRIRFOMn973 nebo nás kontaktovat na falcon@ddmdecin.eu, tábor je téměř obsazen a nelze ubytovat dle věku každého nováčka, musíme nejprve ověřit, že bude pro nováčka místo na některé z chatek.