Web je formátován pro Google Chrome prohlížeč ;)

  • Úspěchy ZÚ
  • Nezařazené

Newsletter / Odběr novinek

Mediální partneři

Sponzoři

Spřátelené weby

Soutěž v programování - 31.ročník 2016/2017

PROPOZICE – OKRESNÍ KOLO

PŘIHLÁŠKA – do OKRESNÍHO KOLA

ORGANIZAČNÍ ŘÁD SOUTĚŽE

*Termíny soutěžních kol:*

Školní kola – do 24. února 2017

okresní kolo –7. března 2017 na VOŠ, SPŠ a SOŠSaCR, Varnsdorf, Mariánská 1100

krajská kola -20. – 22. dubna 2017

ústřední kolo – červen 2017, (v jednání Univerzita Hradec Králové, Fakulta informatiky)

Kontakt na organizátora okresního kola: Miroslav Lochman, tel.: 724 882 505 / webmaster(zavináč)ddmdecin.eu

Soutěž v programování 2016 - výsledky okres + propozice kraj

 

 

 

 

 

 

Programování – Krajské kolo (propozice)

Výsledky soutěže
Místo konání: VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, p.o.
Den konání: 16. března 2016
Pořadatel: Dům dětí a mládeže Děčín IV
Počet účastníků: 16

programování žáci 1.místo ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám. 388/11, p.o.
programování žáci 2.místo ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám. 388/11, p.o.
programování žáci 3.místo

Zobrazit celý článek ….

Soutěž v programování 2015 - výsledky

 

 

 

Místo konání: VOŠ a SŠ Varnsdorf
Den konání: 11. března 2015
Pořadatel: Dům dětí a mládeže Děčín IV
Počet účastníků: 26

Výsledková listina:
programování žáci 1.místo Gymnázium Varnsdorf
programování žáci 2.místo ZŠ Dr.M. Tyrše, Děčín

programování mládež 1.místo VOŠ a SŠ Varnsdorf
programování mládež 2.místo VOŠ a SŠ Varnsdorf
programování mládež 3.místo VOŠ a SŠ Varnsdorf

aplikační SW – web 1.místo VOŠ a SŠ

Zobrazit celý článek ….

Soutěž v programování 2014 okresní kolo zná vítěze

Ve čtvrtek 13.3. se uskutečnilo okresní kolo Soutěže v programování, kterou uspořádal DDM Děčín ve spolupráci s VOŠ a SPŠ Děčín. Celkem se soutěže zúčastnilo 21 soutěžících v kategoriích tvorba webu, kancelářské aplikace a programování. Nejlépe ze všech škol si vedla VOŠ a SŠ Varnsdorf, ze které se umístilo 5 studentů, ze ZŠ a MŠ

Zobrazit celý článek ….

Okresní kolo Programování - výsledky okres Děčín

 výsledková listina olympiády v programování – 2012/2013     

 ze dne 13.3.2013                     

 pořadí   Programovací jazyky – mládež                 

 1             Honke                  Lukáš                    Gymnázium Varnsdorf

 2             Vališ                      Daniel                   VOŠ a SPŠ Děčín

 3             Serdyuk               Yuriy                      VOŠ a SPŠ Děčín                                           

             Programovací jazyky – žáci                        

 1             Petr       David    Gymnázium Varnsdorf

 další pořadí pro neúčast nebyla vyhlášena                                          

                Aplikační Software – tvorba webu                         

 1            

Zobrazit celý článek ….

Programování 2013 - přihláška, pozvánka

POzvánka programování 2013Přihláška PROGRAMOVÁNÍorsp

Programování - 2012-2013 soutěž MŠMT

Programovani prop.2012-13_doplněné na školy