Newsletter / Odběr novinek


TOPlist

Automaticky vytvořený koncept

Cesta do pravěku – 6.den

9.8. Čtvrtek

Dnes se sluníčko se schovalo za mraky. Další výlet ke zděné kapličce s věžičkou z 19. století na skále v Dolní Rokytnici nám skýtá parádní výhled na Lysou horu a celé údolí. Zde hledáme místní kešku ze série kapliček na Rokytnicku :).

Po návratu na hotel, je pro nás připravený výborný oběd. Na horách vždycky pořádně vyhládne! Po poledním klidu je venku opět velké horko. Jdeme do lesa, kde se děti mohou vyřádit. První soutěž na hejna veverek prověří důvtip dětí a to, jak se mezi sebou dokáží domluvit. Potom si vytvoříme tzv. hmatový chodníček. Nanosíme různé přírodniny jako je suché listí, jehličí, klacíky, kůru stromů, kameny, šišky nebo trávu, poskládáme je v dostatečném množství za sebe a zkoušíme na vlastní kůži vlastnosti těchto přírodnin tak, že je přecházíme bosi. Po prvotních protestech všichni zouvají botky a chtějí si lesní chodníček projít.

Po večeři jdeme jako obvykle do bazénu, kde se bavíme hodnocením skoků do vody. Když padne tma, vyrážíme na stezku odvahy. Děti plné dojmů usínají…Spřátelené weby, podporovatelé a sponzoři

Comments are closed.