Newsletter / Odběr novinek

do nového školního roku 2019/2020


TOPlist

Dance Děčín 2019

Dance Děčín 2019
Celorepubliková nepostupová taneční soutěž pro kategorie tanec a mažoretkové formace.

TANEC – čtvrtek
– propozice (formát ODS, OpenOffice – Calc)
– přihláška – online / PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

MAŽORETKY – pátek
– propozice (formát PDF)
– přihláška – online / PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

 

 

ZPRAVODAJ DANCE DĚČÍN 2019
/POSTUPNĚ DOPLŇOVÁNO/ aktualizace 23.4.2019

PROGRAM ČTVRTEK – TANEC

PROGRAM PÁTEK – MAŽORETKY

VÝSLEDKY ČTVRTEK – TANEC

VÝSLEDKY PÁTEK – MAŽORETKY


Tisková zpráva – čtvrtek
Již po čtrnácté přivítal Děčín tanečníky z celé republiky na soutěži pořádané zdejším Domem dětí mládeže – O putovní pohár primátora města – DANCE DĚČÍN 2019. Dnešní den zavítalo do Děčína na 1450 tanečníků. Soutěž se konala v ARMEX Sportcentru a zafandit přišla i široká veřejnost, místa byla vyprodána do posledního místa. Soutěžilo ve stylech street dance, street show, show dance, disco show, disco dance, parketové kompozice a to ve všech věkových kategoriích včetně rodičovských týmů. Jednotlivé choreografie hodnotila přísným okem profesionální porota: Dagmar Knížetová z |Chomutova, Nobru z Brazílie, Anet Prchalová z Prahy, Karel Řídel z České Lípy, Sanchez z Prahy a nově Anastazia Aeeva z Kyjeva. Všichni porotci se mohou pochlubit dlouholetou taneční praxí a profesionálními úspěchy na tanečním poli. Celým dnešním čtvrtečním dnem provázel známý moderátor Vlasta Vébr a i díky němu se v hale vytvořila neuvěřitelná atmosféra. Fanoušci podporovali týmy hlasitým křikem a potleskem. Soutěž byla velmi úspěšná mimo jiných i pro domácí týmy TK Scratch, TS Prestige, Her Majesty, The Maniacs. Putovní pohár si nakonec ve veliké konkurenci odvezla taneční skupina DMC Revolution Litoměřice. Obrovské poděkování patří primátorovi města Děčína Jaroslavu Hroudovi, který poctil soutěž svou účastí dále odborné porotě, která přijela z veliké dálky, moderátorovi, fotografovi, zvukařům, organizátorům, všem sponzorům, pohotovým zdravotnicím, dále Městské policii Děčín, Sboru dobrovolných hasičů Horní Žleb, Křešice, zdravotnímu dozoru z Českého červeného kříže, ZŠ Komenského náměstí, Školní družině a školní jídelně ve Sládkově ulici. Poděkování patří také skupinám, které si pro diváky poctivě připravily a natrénovaly nezapomenutelné choreografie a bez kterých by tato soutěž ani nebyla možná. Pořadatelem soutěže byl Dům dětí a mládeže za podpory statutárního města Děčín, Ústeckého kraje a ARMEX Sportcentra. Poděkování patří sponzorům Jakub Elexmayer, velkoobchod elektromateriálu, Westrans Děčín s.r.o. – mezinárodní zasilatelství, Květiny Jindřiška, Rydval s.r.o., JV press, INTERPAP Office s.r.o., SLADRO s.r.o.

Tisková zpráva – pátek
Již po čtrnácté přivítal Děčín tanečníky a mažoretky z celé republiky na soutěži pořádané zdejším Domem dětí mládeže – O putovní pohár primátora města – DANCE DĚČÍN 2019. Páteční sváteční den zavítalo do Děčína na 1100 tanečníků. Soutěž se konala v ARMEX Sportcentru a zafandit přišla i široká veřejnost, místa byla vyprodána do posledního místa. Soutěžilo se v disciplínách pompon a baton a to ve věkových kategoriích děti, kadetky mladší a starší, juniorky, seniorky a rodičovské týmy. Jednotlivé choreografie hodnotila přísným okem profesionální porota: Monika Bergerová z Mona Náchod, Natálie a Miluše Vápeníková – mažoretky Bezevšeho, Daniela Radecká – mažoretky Bailar Praha a Daniel Netušil – tanečník a choreograf z Benešova. Všichni porotci se mohou pochlubit dlouholetou taneční praxí a profesionálními úspěchy na tanečním poli. Celým dnešním dnem provázel známý moderátor Vlasta Vébr a i díky němu se v hale vytvořila neuvěřitelná atmosféra. Fanoušci podporovali týmy hlasitým křikem a potleskem. Soutěž byla velmi úspěšná mimo jiných i pro domácí týmy.
Putovní pohár si nakonec ve veliké konkurenci odvezla taneční skupina Adelline Česká Lípa.
Obrovské poděkování patří zástupcům Magistrátu města Děčín – panu Ing. Vladimíru Raškovi a paní Mgr. Bc. Ivě Bajerové, dále odborné porotě, která přijela z veliké dálky, moderátorovi, fotografovi, zvukařům, organizátorům, všem sponzorům, pohotovým zdravotnicím, dále Městské policii Děčín, Sboru dobrovolných hasičů Horní Žleb, Křešice, zdravotnímu dozoru z Českého červeného kříže, ZŠ Komenského náměstí, Školní družině a školní jídelně ve Sládkově ulici. Poděkování patří také skupinám, které si pro diváky poctivě připravily a natrénovaly nezapomenutelné choreografie a bez kterých by tato soutěž ani nebyla možná.
Pořadatelem soutěže byl Dům dětí a mládeže za podpory statutárního města Děčín, Ústeckého kraje a ARMEX Sportcentra. Poděkování patří sponzorům Jakub Elexmayer, velkoobchod elektromateriálu, Westrans Děčín s.r.o. – mezinárodní zasilatelství, Květiny Jindřiška, Rydval s.r.o., JV press, INTERPAP Office s.r.o., SLADRO s.r.o..
Těšíme se na další ročník v roce 2020 a doufáme, že nám zachováte přízeň.


Dance Děčín 2019 – video Online/záznam akce
18.4.2019 – čtvrtek/tanec
1.část – ZDE

2.část – ZDE

3.část – ZDE

4.část – ZDE


19.4.2019 – pátek/mažoretky
1.část – ZDE

2.část – ZDE

3.část – ZDE

 

V případě problémů s odkazy hledejte přímo na www.tvcom.cz v Kalendáři (levý horní roh) podle data.

Po skončení akce bude videozáznam-sestřih také na Youtube kanálu „DDM Děčín“

Fotografie z akce
– budou nahrávány na facebook jako odkazy z galerie Dance Děčín na https://www.zonerama.com/ddmdecin/120629 v průběhu soutěže (nezradí-li technika a internetové připojení). Zde budou pak postupně vkládány veškeré odkazy na fotogalerie z akce.
FOTO DDM ČTVRTEK

– FOTO HLAVNÍ FOTOGRAF ČTVRTEK
první část
https://www.zonerama.com/Cedli/Album/5255973
druhá část
https://www.zonerama.com/Cedli/Album/5258346
třetí část
https://www.zonerama.com/Cedli/Album/5268567
část čtvrtá
https://www.zonerama.com/Cedli/Album/5272766

FOTO DDM PÁTEK

– FOTO HLAVNÍ FOTOGRAF PÁTEK
část první
https://www.zonerama.com/Cedli/Album/5277437
část druhá
https://www.zonerama.com/Cedli/Album/5286529

 Spřátelené weby, podporovatelé a sponzoři

Comments are closed.