Newsletter / Odběr novinek


TOPlist

Letní tábor Falcon srpen 2019 - 6. a 7. záznam

6. a 7. záznam – hvězdné datum 24.8.2019, čas 16:51
Včera jsem se k záznamu nedostal, takže nyní i za včerejšek. Včerejší dopoledne tvořil průzkum blízkého okolí. V CTH hře Základna Nexus bylo úkolem dohledat a splnit na 50 úkolů z oblastí Chřibské. Nebylo to vůbec snadné a časový limit bylo opravdu těžké splnit, pouze jednomu týmu se podařilo přijít opravdu za 5 minut 12. S většinou úkolů si ale týmy poradily. V druhé číst dne jsme vyzkoušeli novou hru s názvem Dračí lodě. Jeden na konci řady poklepáním toho před sebou řídí všechny ostatní členy v řadě, kteří mají zavázané oči. Týmy se utkaly v lovení připravených šátků. Večer pak vyplnily posádkové hry dle vedoucích.

Dne dopoledne jsme odehráli další v řadě CTH her a to Planet Express, ve které jsme prověřili znalosti dětí v oblasti planet a souhvězdí, které si mohly studovat z brožurek, které dostaly na začátku tábora. Různé náklady pak měli za úkol štafetově v překážkové dráze doručit na správnou planetu či souhvězdí. No nedopadlo to nejlépe, ale nějaké ty objednávky se doručily správně :). V odpolední části byly na řadě Vesmírné jeptišky, naše oblíbená hra ve sběru barevného kódu. Nyní se blíží čas večeře, některé oddíly si odskočily do lesa hrát hry, kluci ze čtvrtého oddílu například již od začátku staví katapult a prý funguje, mají ho na tajném místě v lese a právě na něm jdou pracovat opět a oddíl dva šel navštívit krámek. Večer posádkové hry no a zítra další program. Jinak musí říci, že tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným :), neb všude samý úraz hlavně nohou, asi erupce na Slunci nebo co, ale k mému kulhání se přidala nedávno jedna tábornice, naštěstí jen modřina, takže už začíná opět došlapovat, včera ale klopýtl jeden vedoucí, jednu zlomenou ruku jsme poslali domu a dnes zakopla jedna slečna z prvního oddílu….jo a máme jeden mléčný zub venku, jinak jsme v naprosto perfektním stavu XD XD, snad to do konce tábora nějak doklepeme. Jídlo velmi dobré, opravdu musím pochválit kuchyň RS Babočka. Zdravotně jsou na tom děti ok, pokud vím nejsou skoro žádná klíšťata, včelí bodnutí a pod, morálka dobrá, i když někteří jsou na proplesknutí, občas 🙂 a jedeme dál.

Obelix, hl.v.

Fotogalerie zde (bude doplněná každý den, dle času). Vždy výběr fotek, po táboře pak bude nahrána velká galerie se všemi fotkami a ve velkém rozlišení včetně videozáznamu.Spřátelené weby, podporovatelé a sponzoři

Comments are closed.