TOPlist

Letní tábor Falcon srpen 2019 - 8. a 9. záznam

8. a  9. záznam – hvězdné datum 26.8.2019, čas 9:28
Včerejší den odehrály posádky hru zvanou Lišky aneb taková honička s kradením šátků, odpoledne jsme odminovávali prstenec Saturnu ve stylu hry Miny známé z Windows a no, jak to říct….pár min se našlo, ale jinak všechny týmy skončili s mínusovým skóre :). Večer jsme zkusili poprvé noční verzi hry Brouci kousáci a paráda, vše proběhlo hladce. Během dne jsme bohužel opět museli odevzdat jednu zlomenou ruku do rukou lékařů a už jsme tu asi 4 pajdaví…opravdu zvláštní to léto 2019.

Dnes nás čeká hra Bizoni, jen tak, pro radost, vedoucí ji právě připravují. Odpoledne proběhne předposlední CTH hra Přesun skladů a večer si pak dáme posádkové hry ve formě kasína, už jsme kasíno dlouho nehráli, tak ho zase oživíme :). Zítra nás čeká pomalu úklid, poslední CTH a večer opékání buřtů, diskotéka a promítání videozáznamu z tábora.

Obelix, hl.v.

Fotogalerie zde (bude doplněná každý den, dle času). Vždy výběr fotek, po táboře pak bude nahrána velká galerie se všemi fotkami a ve velkém rozlišení včetně videozáznamu.Spřátelené weby, podporovatelé a sponzoři

Comments are closed.