Newsletter / Odběr novinek


TOPlist

Automaticky vytvořený koncept

A máme tu čtvrtek – den Paralympiády. Zase nás čekal náročnější den. Dopoledne jsme v našem velkém altánu měli krátké „školení první pomoci“, kde jsme si vysvětli, jak postupovat v případě, že někdo bude zraněný. Následovala hra „Najdi svého vedoucího“. Každý oddíl musel pomocí mapy, ve které bylo křížkem vyznačené místo, najít svého vedoucího. Ti byli rozmístěni na různých místech v blízkém lesíku. Jaké bylo překvapení, když pak našli svého vedoucího zraněného a museli jej správně ošetřit – zda se podařilo, najdete ve fotkách :). Odpoledne následovaly paralympijské disciplíny, kdy jsme s menším hendikepem absolvovali různá stanoviště a museli překonávat překážky, prasknout balónek, poznat pomocí chuti, čichu a hmatu různé věci.
Mezitím oddíly, které zrovna nesoutěžily, využily natažené slacklajny, naší trampolíny a také byla možnost stavět domečky v našem hracím lesíku.
Večer byl na programu táborák a opékání buřtů. Následovalo překvapení – stezka odvahy. Mladší formou pohádkového lesa, starší to měli už trochu strašidelnější. Nakonec to zvládli i ti nejmladší – všichni viděli Čertovu jeskyni s malým vodopádem, která byla na konci stezky. Společně jsme se vrátili do tábora a šli na kutě. Dobrou noc.
Fotografie opět na tomto odkazu:

https://www.zonerama.com/ddmbreziny/Album/5513940Spřátelené weby, podporovatelé a sponzoři

Comments are closed.