Newsletter / Odběr novinek


TOPlist

MPT Cesta kolem světa - Čtvrtek

Tak jsme se přehoupli do druhé poloviny týdne a navštívili jsme hned dva světadíly. Nejprve dopolední menu obstaral klokaní závod na antukovém hřišti. Do hry byli zapojeni i naši vedoucí a pořádně si to užili. Dost velká dávka vodních projektilů totiž nenašla svůj cíl, za to našla většinou hlavu. Zároveň zde nebyla nouze o karamboly a to nedobrovolné, ale i dobrovolné. Válení se v oranžové hlíně prostě frčí. Ještě že oddílové focení proběhlo hned z rána J

K obědu luxus masíčko s bramborovým knedlíkem a červeným zelím, kdo nesnědl, odevzdal vedoucím 😉  No a po O nás čekal výlet do Himalájí. To obnášelo cestování autobusem, nalezení vzkazu i s úkolem od pana Paraplíčka a výšlap za starým kmetem, kterému děti přinesly jeho vlastní vzpomínky na mládí ve formě vlastnoručně vytvořených koláží. Cestou dolů ještě každý oddíl musel nashromáždit pramínky života a utvořit z nich pevný řetěz. No a aby toho nebylo málo, ještě všichni vyšplhali na Trpasličí skálu. Celý povedený výlet byl zakončen v táboře u ohýnku při opékání bizoních buřtů.

Večer nám to nedalo a ještě jsme děti vyslali na krátkou leč tajemnou stezku odvahy. Kdo nechtěl, nešel a počká si dle vlastních slov, až bude starší. Kdo ji podstoupil, získal cenné zkušenosti a otestoval si svoji odvahu. Zítra vyrážíme do Afriky mezi místní faunu a domorodé kmeny.

PS: Máme opět problémy s připojením, proto prosíme o trpělivost ohledně reportu a fotek. Děkujeme.

fotoSpřátelené weby, podporovatelé a sponzoři

Comments are closed.