Sponzoři

Spřátelené weby

Automaticky vytvořený koncept

Prodloužený víkend byl opravdu florbalově nabitý. Děčín se musel připravit na celkem 8 akcí a z toho 4 odpořádat. Nebylo to lehké, ale Děčín není žádné ořezávátko a vše zvládnul.

Muži udělali další 2 kroky k vysněnému cíly. Nejprve si poradili s přehledem s Louny 16:6 a v nedělním zápase porazili 6:3 Lovosice, hlavně díky první třetině. Ve zbylých dvou třetinách udržovali náskok. V dohrávce kola příští týden se v případě výhry nad Teplicemi Děčín vyhoupne do čela ligy.

1.FBC DDM Děčín : TJ Lokomotiva Louny 16:6

1.FBC DDM Děčín : LFP Lovosice 6:3

Elevové odehráli 2 turnaje během 5 dnů. Poprvé elevové vyrazili ven a to znamenalo, že jsme do hry poslali hned 2 družstva. Elevové udělali svou hrou trenérům i divákům radost. Skvěle se ukázali nováčci a motivace v podobě soutěže mezi děčínskými družstvy.

1.FBC DDM Děčín blue : DDM Teplice 4:0

1.FBC DDM Děčín blue : LFP Lovosice white 4:2

1.FBC DDM Děčín blue : SK Štětí 7:1

1.FBC DDM Děčín white : DDM Teplice 14:4

1.FBC DDM Děčín white : LFP Lovosice Black 1:10

1.FBC DDM Děčín white : Roudnice 14:1

Dorostenci stále drží skvělou 2.pozici, a to když si poradili s Teplicemi po nepříliš povedením výkonu. Ve druhém zápase se čekal vyrovnanější boj s Českou Lípou, k tomu však nedošlo. Děčín vysoko vypráskal Lípu.

1.FBC DDM Děčín : Dynamo Teplice 9:4

1.FBC DDM Děčín : FBC Česká Lípa 14:2

Starší žáci pořádali v Novém Boru 4.kolo. Turnaj byl zamotaný až do posledního zápasu, Vstup se Děčínu nepovedl, když prohrál s Lípou. Herně se však zvednul povedeným zápasem s favoritem z Liberecem. Na dobrý výkon navázal bodově s nevyzpytatelným Ústím a jistotu udržení v koši pomohla remíza s Podbořany.

1.FBC DDM Děčín : FBC Liberec A 4:5

1.FBC DDM Děčín : Florbal Ústí 5:3

1.FBC DDM Děčín : FBC Česká Lípa 2:4

1.FBC DDM Děčín : Podbořany 1:1

Bobři se vydali do Varnsdorfu, kam již dlouho žádný děčínský tým nezavítal. Minulé kolo se povedlo bobrům poprvé vyhrát, ve 4.kole se bobrům nepovedlo přidat další vítězství.

1.FBC DDM Děčín bobři : FBC Liberec C 3:9

1.FBC DDM Děčín bobři : Frýdlant 2:5

1.FBC DDM Děčín bobři : FBC Šluknovsko 1:2

Mladší žáci odehráli další turnaj 3+1 a znova doma. Povedlo se odehrát 2 ze 3 zápasů vyrovnané, což znamená, že se kluci vydali do posledních sekund a to je super.

1.FBC DDM Děčín : FBC Lomnice 5:5

1.FBC DDM Děčín : Panthers Liberec 16:5

1.FBC DDM Děčín : Florbal Teplice 8:8

Junioři poprvé v sezóně prohráli. Katem se stali kluci z Litvínova, ve druhém zápase však Děčín další překvapení nedopustil a Teplice na jejich palubovce porazil.

1.FBC DDM Děčín : SK Bivoj Litvínov 7:10

1.FBC DDM Děčín : Dynamo Teplice 6:4

Bilance víkendu : 19 zápasú 12 výher, 4 prohry, 3 remízy celkové skóre 143:78