Novinky

09.05.2021 Kroužky opět v covidovém režimu otevřeny ;)

Od pondělí 10. května 2021 otevíráme v omezeném provozu činnost zájmových kroužků. Vzhledem k trvajícím omezením (uvnitř 3 účastníci, venku 30 osob) a charakteristice jednotlivých kroužků se nejedná o obnovení běžné výuky, ale otevření kroužků, kde to bude možné. Účastníci kroužků budou jednotlivě kontaktováni pedagogickými pracovníky DDM nebo přímo vedoucími – trenéry kroužků. Pokud jste nedostali informaci, že se Váš kroužek otevírá, nejspíše to není z některého z mnoha důvodů možné. Co je nutné u všech zájmových činností: - dodržovat všechna aktuální opatření - povinnost nosit ochranu dýchacích cest uvnitř i venku: účastníci do 15 let chirurgická rouška, případně respirátor, účastníci nad 15 let respirátor min. FFP (venku při dodržení rozestupů minimálně 2 m není povinnost nosit ochranu dýchacích cest) - dezinfekce rukou - přijít vždy s ČESTNÝM PROHLÁŠENÍM viz Dokumenty ...dále dle případných informací od Vašeho vedoucího Účastníkovi, který nesplní tyto podmínky, neumožníme účast na kroužku. DDM Děčín testování nezajišťuje.

Foto NERF soutěž

21.04.2021

Je tady pro vás foto NERF soutěž s DDM!!
Každý hráč NERF ocení velmi atraktivní ceny.
Jak se zúčastnit? Vezmi si nerfku. Zapoj svou fantazii a vyfoť se. Fotku se svým jménem a věkem pošli na soutěžní e-amil: bartl@ddmdecin.eu nebo ji vlož jako komentář pod tuto událost do úterý 18.5. do půlnoci.
Odborná porota potom vybere nejoriginálnější/nejvtipnější/nejlepší fotografie a rozhodne o pořadí. Výherci si svou výhru vyzvednou na středisku DDM Boletice. Během soutěže může každý podpořit svého favorita lajky na našem Facebooku.
1.místo - voucher/poukaz do Pražské NERF arény
2.místo - blaster Nerf Elite Disruptor
3.místo - 30x šipek/nábojů Nerf Elite
Tak neváhej a pošli fotku!