Novinky

24.09.2021 COVID opatření DDM Děčín

Je nezbytné, aby všichni účastníci zájmového vzdělávání dodržovali tato hygienická opatření: 1) Do DDM je zakázán vstup osob s příznaky infekčního onemocnění 2) Vstup do budovy a pohyb ve společných prostorách pouze s odpovídající ochranou dýchacích cest podle mimořádného opaření Ministerstva zdravotnictví (při výuce žáci a vyučující respirátory ani roušky nasazené mít nemusí) 3) Důraz na hygienu rukou – každý příchozí má povinnost si při příchodu do DDM omýt ruce mýdlem (případně použít dezinfekci) 4) Dodržování rozestupů

PokemonGo

Kroužek je určen pro hráče Pokemon Go primárně, dále pak i hráče Jurasic World Alive, Harry Potter, Draconius GO či jiných her
Internetové připojení bude sdílené, není třeba mít data, stačí pouze funkční wi-fi. Powerbanka výhodou. Pokud máš svůj profil, hraješ se svým profilem bez ohledu na LV nebo tým, ve kterém jsi.
Cílem kroužku je navštívit co nejvíce zajímavých míst v Děčíně a okolí a v rámci výletů chytat pokemony, bojovat na stadionech apod. Během kroužku lze hrát také jiné hry jako Jurassic World Alive, Harry Potter, Draconius GO či jiné hry, vyžadující venkovní pohyb.
Součástí kroužku jsou eventové akce, noční lov apod.

Během kroužku toho hodně nachodíme a zažijeme určitě spoustu dobrodružství při lovu a děti budou mít možnost získat také mnoho odznaků za nejrůznější úkoly :)

Kód 111602
Název PokemonGo
Středisko Teplická
Místo konání DDM Děčín - středisko Teplická
Hlavní vedoucí Miroslav Lochman
Věková skupina 8-99 let
Vybavení na kroužek mobilní telefon/tablet s Pokemon GO/hrou a Wifi
V ceně zahrnuto materiál, některé cestovné, data apod
Cena 1. pololetí 250,- Kč
Cena 2. pololetí 250,- Kč
Datum zahájení 22.09.2021
Datum ukončení 01.06.2022
Dny konání ST 16:30-18:30
Kontakt Obelix/Mitsuo, mob. 724882505, pokemon@ddmdecin.eu
Volná místa Volno