Středoškolská odborná činnost - okresní kolo Děčín

13.01.2020 Informace o dalším, již 42. ročníku Středoškolské odborné činnosti – SOČ

Přehlídky prací ve Středoškolské odborné činnosti se může zúčastnit opravdu každá střední škola.

Autorem práce může být jak jednotlivec, tak i kolektiv.

Veškeré informace (jak se přihlásit, návody, rady a brožury včetně přihlášek - https://socv2.nidv.cz) naleznete zde: http://www.soc.cz/aktualni-rocnik/ nebo zde v odkazu:
brožura soč středoškolská odborná činnost soutěž mšmt aktuální ročník 

V případě zájmu o tištěnou verzi brožury nás neváhejte kontaktovat, zdarma doručíme.

Průběh soutěže:

1) ŠKOLNÍ KOLO: Termín školního kola si určuje škola sama. Obhajoba práce probíhá před porotou složenou z řad pedagogů. Nejlepší práce jsou doporučeny pro postup do okresního kola ( v případě, že máte například jen jednoho studenta z Vaší školy do sočky, je možné automatické zařazení do okresního kola bez pořádání kola školního).

Termín uzávěrky prací (vyplnění přihlášek) do okresního kola je: 11. března 2020
= k tomuto datu jsou práce přihlášeny v online systému na webu + 2 svázané kopie jsou odevzdány S ŘÁDNĚ VYPLNĚNÝMI FORMULÁŘI - list A (podpis),B a C(vyplněno a orazítkováno od školy) v obou pracích - listy získáte v elektronické přihlášce, v DDM Děčín I, Teplická 344/38, Děčín 4; 40502)

PŘIHLÁŠKA DO OKRESNÍHO KOLA:
zde - https://socv2.nidv.cz

2) OKRESNÍ KOLO: proběhne 18. března 2020 v Domě dětí a mládeže Děčín, Teplická 344/38, Děčín 4. Obhajoba probíhá před porotou složenou z řad pedagogů, ale i odborné veřejnosti. Obhajob se účastní soutěžící ze středních škol z okresu Děčín. Nejlepší práce jsou doporučeny porotou pro postup do krajského kola. Časová náročnost počítejte 8:00 - 14:30, dle počtu přihlášených)

Umístění v krajském kole 1. - 6. místo za obor je hodnoceno i v systému EXCELENCE od MŠMT, kde každá škola a učitel, který žáka vede, získává ohodnocení.

PROSÍME PEDAGOGY O INFORMACI, ZDA SE ZÚČASTNÍ (RESPEKTIVE MÁTE ZÁJEM SE ZAPOJIT). Je to pro nás cenná informace při hledání a zajišťování kvalifikovaných oponentů.
Z důvodu statického sběru dat v případě konání školního kola prosíme o zaslání informace, kolik studentu se školního kola zúčastnilo.

V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obrátit.

Uvítáme zájemce z řad pedagogů do komise k oponentůře prací na okresním kolem. V případě zájmu nás kontaktujte.

S jakýmkoli dotazem k SOČ, oponentůře prací, dotazům k dokumentacím u prací či organizace soutěže samotné se na nás neváhejte obrátit. Můžeme se také domluvit na výjezdu na Vaši školu, kde vše potřebné vysvětlíme.

Miroslav Lochman a Ing. Tomáš Štěpánek
organizační tým okresního kola SOČ

DDM Děčín IV

Kontakt:
technické a organizační zázemí - Miroslav Lochman, mob.: 724 882 505, webmaster@ddmdecin.EU

formální stránka akce (přihlášky, formuláře) - Ing. Tomáš Štěpánek, mob.: 775 862 628, stepanek-sport@ddmdecin.EU

---- okresní kolo SOČ za organizátory Miroslav Lochman tel.: 724 882 505 soc@ddmdecin.eu Dům dětí a mládeže Děčín IV, p.o. Teplická 344/38 405 02 Děčín 4 www.ddmdecin.eu www.facebook.com/ddmdecin