WinterSprinter

WINTER SPRINTERS

Další z možnosti sportovního vyžití, které si pro Vás tentokrát připravili naši florbalisté, je projekt s názvem Winters Sprinters.

Jedná se o běžecký závod určený pro všechny sportovce a sportovkyně z Děčína ročníků 2014-2005. Přijďte si vyzkoušet jak obstojíte v konkurenci svých vrstevníků z celého Děčína v běhu na 750m bez ohledu na to, jakému sportu se věnujete. Do dnešního dne se zapojilo přes 60 běžců a běžkyň z řad FBC DDM Děčín, BK ARMEX Děčín a Plavání Děčín.
Odběhni si okruh na Mariánské louce, zašli nám výsledek, my vytvoříme pořadí, které každé pondělí zveřejníme.

Kudy přesně běžet?? Koukni na video https://1url.cz/vzPcg

Pro každého zúčastněného sprintera máme maličkost a tři nejlepší z každé věkové kategorie čeká věčná sláva a originální pamětní plaketa.

PRAVIDLA
Odběhni trasu přesně podle videonávodu výše, běh zaznamenej a výsledky zašli formou screenshotu mobilní aplikace nebo fotogafie sportovních hodinek, kde je vidět čas a uběhnutá vzdálenost! na FB, IG, E-mail (fbcdecin@atlas.cz) FBC Děčín nebo do komentářů pod tento příspěvek. Nezapomeňte napsat rok narození a sport, který provozuješ. Ideálně pošli i fotku sebe před nebo po závodu, ať vidíme, že jsi běžel skutečně ty.

/aktuální informace najdeš na facebooku DDM Děčín/

Kód 100537
Název WinterSprinter
Termín konání 21.01.2021 08:00 - 02.03.2021 18:00
Místo konání Děčín
Hlavní vedoucí Ing. Tomáš Štěpánek
Věková skupina 0-99 let
Sraz účastníků venku, individuální