LPT NERF Zombie Strike

10.07.2020

První den příměstského tábora NERF Zombie Strike nás navštívil spolek A.S. Ghost Czech Force z Ústí nad Labem, který povolal účastníky tábora k základnímu vojenskému výcviku, z důvodu rozšiřující se zombie nákazy. Odpoledne se táborníci dozvěděli základní informace o NERF zbraních, mohli si prohlédnout a vyzkoušet zbraně NERF Zombie Strike, vyzkoušeli střelbu na terče a různé typy soubojů (o vlajky, na terče...).
Fotografie zde: 
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6358808
 
Druhý den jsme navštívili Fun Arénu v Praze, kde proběhl NERF turnaj tříčlenných družstev. 
Fotografie zde:
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6358905

Třetí den příměstského tábora za námi přijelo mobilní hřiště z Adrenalin Pointu v Liberci, na kterém proběhl další NERF turnaj, tentokrát šestičlenných družstev. Všichni účastníci dostali odměny, vítězný tým a nejlepší hráči získali navíc ještě diplomy. Odpoledne se neslo v duchu nových technologií, účastníci si vyzkoušeli brýle pro virtuální realitu, pohybové ovládání Playstation a vychytávky k NERF zbraním.
Fotografie zde:
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6361619

Čtvrtý den tábora jsme navštívili Lasergame Ústí v Aréně Střekov, kde se každý tým pořádně zapotil při patnáctiminutové hře v prostředí stanice metra.
Po návratu na základnu jsme se naobědvali a poté si vychutnávali zasloužený odpočinek. V tom nás však vyrušil poplach, který oznamoval napadení základny zombiemi! Vyzbrojili jsme se a pustili se do boje... Naštěstí se nám podařilo základnu ubránit, ale bylo to o fous!
Fotografie zde: 
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6365776

Poslední den tábora NERF jsme museli nažhavit mozkové závity a vyluštit 3 tajné kódy, které nás dovedly k poslední hordě zombíků. Po jejich úspěšném zlikvidování jsme si konečně mohli oddechnout, zombie apokalypsa byla odvrácena! Všichni zúčastnění získali certifikát za její úspěšné zdolání a malou odměnu.
Poté nás čekalo herní odpoledne, které někteří využili k hraní NERF soubojů, jiní k hraní na Playstation a Xboxu, či ke hraní stolních her.
Fotografie zde: 
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6367195

Veříme, že si tábor všichni užili a těšíme se na další rok!