Pobytový tábor v Rokytnici nad Jizerou je za námi!

28.07.2020 Do Rokytnice nad Jizerou jsme v sobotu dorazili akorát na oběd, poté jsme se vydali do terénu na obhlídku okolí. Po večeři přišlo rozdělení do týmů a seznamovací hry.
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6392419

V neděli dopoledne každý oddíl pracoval na svém názvu, pokřiku a znaku, poté jsme vyzkoušeli hotelový bazén. Po obědě jsme vyrazili do lesa a vytvořili lesní domečky. Před večeří jsme ještě vyrazili na krátkou procházku a zahráli si nějaké hry.
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6392433

Třetí den tábora jsme vyrazili na vyhlídku Stráž, po cestě jsme se podívali do centra Rokytnice. Na vyhlídce vybraní zástupci z každého oddílu hledali (a našli!) kešku. Po vydatném obědě jsme se osvěžili v hotelovém bazénu, zahráli si na hřišti různé sportovní hry, apod. Večer jsme nažhavili mozkové závity a v rámci oddílů jsme luštili šifry a odpovídali na kvízové otázky.
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6395088

V úterý dopoledne se jednotlivé oddíly věnovali dokončení svých erbů a pokřiků, a také připravovali divadelní představení na téma "Pohádka". To jsme odpoledne odehráli v lesním divadle, kde si táborníci také vytvořili masky z přírodních materiálů. Poté následovala koupel v bazénu a herní večer. Na konci dne všichni hlasovali, které představení bylo nejlepší a oddíly představily své erby.
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6399153


Pátý den jsme navštívili Muzeum a Galerii Starý kravín v nedalekém Františkově. Po cestě se nám podařilo odlovit 2 kešky. Odpoledne jsme strávili v bazénu, na hřišti a malováním kamínků. Večer jsme znovu přehráli divadlo, které jsme nacvičili předchozí den, pro děti, které s námi byli na hotelu. 
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6401445

Šestý den jsme hráli různé hry v lese, stavěli jsme bosonohý chodníček a hráli míčové hry na hřišti. Večer nás jako překvapení čekala stezka odvahy.
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6402878

Poslední den tábora jsme vyrazili na procházku do Dolní Rokytnice, po cestě jsme odlovili několik kešek a nakoupili dárečky domů. Odpoledne jsme si ještě naposledy užili hotelový bazén a hřiště. Večer nás čekala diskotéka, různé hry a vyhlášení celkových výsledků jednotlivých oddílů.
https://www.zonerama.com/ddmboletice/Album/6405901

V sobotu ráno jsme vyrazili zpět směr Děčín.
Věříme, že si všichni tábor moc užili a zase se někdy uvidíme!