Týdenní aktivity DDM

Týdenní aktivity DDM

Týdenní aktivity DDM

19.11.2020

DDM Děčín si pro Vás připravil několik her a projektů nejen na zabavení vašich dětí, ale i rodičů. Máte možnost tvořit, zjistit kam jít s dětmi na výlet, dělat radost jiným, unikat z únikovky, sportovat, předvést své umění a vtip. Stačí pouze sledovat facebook a instagram Domu dětí a mládeže Děčín IV.

 

Týdenní rozpis

Pondělí :

a) Masterchef show

Kuchařská soutěž, kdy každé pondělí bude zadána jedna hlavní ingredience/surovina a další pondělí bude obodováno vaše snažení. Celkem proběhne 5 výzev, čím více se zapojíte tím více posbíráte bodů a máte větší šanci vyhrát kuchařské a kulinářské odměny.

Úterý :

a) Challenge DDM TITÁNŮ - bude vyhlášená výzva pro TK Scratch, Florbal, Judo a mažoretky

b) Týdenní časovka : Toto je start první DDM ČASOVKY. Tvým úkolem je oběhnout celou Mariánskou louku a svůj výsledek s fotkou poslat na facebook DDM Děčín pod článek ,,Časovka“. Nejlepší výsledky s ohledem na věk odměníme drobnou cenu. První kolo soutěže probíhá od 10. do 17.listopadu. Další týden bude poté zvolen nový úsek časovky. Tak se předveď a pochlub se!!!

Středa :

a) Run DDM Run - Běžecká soutěž pro jednotlivce a skupiny o naběhané km, které můžeš věnovat na účet jednoho z DDM týmů. Po konečném součtu bude muset tým na druhém a třetím místě splnit vyanketovanou odvážnou výzvu.

Čtvrtek :

a) Komiks – do předpřipravených komiksových situací vytvoř vlastní bubliny. Nejlepší komiksy budou zveřejněné.

Pátek

a) Detektivní stezky : DDM vytvoří několik stezek na víkendovou procházku. Věříme, že vydání v pátek poslouží jako zábavnější možnost se projít s dětmi. Na stezkách budou dané úkoly. Budou zveřejněny každý pátek a vždy všechny trasy. Pokud se někomu zalíbí první zkušenost, určitě vyhledá na další víkend další stezku.

b) Video na výrobu vánočních výzdob : dle videa budete moci vyrobit krásný svícen a další výrobky s vánoční tématikou

c) Online únikovka : online verze oblíbených únikovek. Každý týden bude otevřen nový level.

d) Vánoční přání do domova důchodců : chceme zpříjemnit adventní čas seniorům a klientům sociálních zařízení. Proto jsme připravili video-návod na výrobu jednoduchých přání, kterými můžete udělat radost zmíněným klientům. Nebráníme ani vlastní fantazii. Odevzdání přání nebo vlastního výtvoru je důležité vždy do pátku, protože Vaše výrobky se odnesou vždy v neděli do sociálních zařízení.

 

Váš DDM Děčín

Facebook: https://www.facebook.com/ddmdecin

Instagram: instagram.com/ddmdecin

www.ddmdecin.eu

 

Zpět