ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ

Pokud při přihlašování najdete chybu, nelze se přihlásit, stránky nefungují, prosíme kontaktujte nás na ddm@ddmdecin.eu, abychom o chybě věděli a mohli odstranit. Děkujeme.

Přístup on-line přístup k přihláškám, pro registraci nebo přihlášení pro již registrované, využijte tento odkaz:

https://ddmdecin.iddm.cz/

NEMÁTE ÚČET?
Zvolte tedy nejprve vpravo nahoře po otevření odkazu "Nový účet" a registrujte se.
V případě nové registrace použijte při registrování e-mail, který jste uvedli na přihláškách pro automatické spárování.

Při registraci Vám dorazí nejprve na e-mail potvrzovací odkaz, na který je třeba kliknout.

Důkladně si pročtěte veškeré informace a postupujte dle instrukcí.

V případě technických problémů s přihlášením píšte na webmaster@ddmdecin.eu nebo tel.: 724 882 505

FAQ - Nejčastější problém při registraci/přihlášení:
1. registrovali jste se, ale nejde se pod vaším e-mailem a heslem přihlásit = klikli jste va Vašem e-mailu na potvrzovací odkaz :)? Píšete správně e-mail - neupsali jste se v názvu mejlu při registraci - stává se poměrně často? Ano mejl mám správný, ale stále to nejde? Ok, zadáváte správné heslo? Možná ne? Tak si nechte heslo automaticky restartovat "Obnovení hesla" na přihlašovací stránce. Stále problém? Využijte klasickou přihlášku ze sekce dokumentů https://www.ddmdecin.eu/dokumenty a potíže nahlaste na ddm@ddmdecin.eu nebo v pracovních dnech 8-16:00 v období září volejte telefon 724 882 505

2. na kroužek se nejde přihlásit (není tam k výběru žádná cena) = toto musí doplnit pracovník DDM, pak online přihlášení bude fungovat. Kontaktujte DDM o chybějící ceně.

3. Vy nebo vaše děti do DDM již chodili, ale nemáte je na výběr v seznamu = nejspíše jste zadali e-mail při registraci, který není uveden jako kontaktní u Vašich děti...kontaktujte DDM, přidáme je ručně k Vašemu účtu a případně aktualizujeme e-mailové kontakty.

4. zaplatili jste převodem přes účet ale na webu stále svítí informace, že kroužek nemáte uhrazen = zpracování online plateb musí projít  účtárnou, nejedná se o automatický proces, dle vytížení účtárny může být zápis platby provedem v rozmězí 7 - 21 dní.